עיצוב סלון, מטבח ופינת אוכל בחלל אחד בדירת קבלן

December 18 2022doritr

לדירת קבלן יש יתרונות רבים. מדובר על דירה חדשה מהניילון, היא מצויה בבניין חדש ונעים ומעבר לכך היא בטיחותית. יחד עם זאת, חשוב מאוד לזכור כי העיצוב הסטנדרטי של דירת קבלן לא יתאים לכולם, אך בהחלט ניתן לשנות את העיצוב המדובר או לבחור עיצוב סלון, מטבח ופינת אוכל בחלל אחד בדירת קבלן, דבר שיאפשר לחלל להיות פרקטי יותר, מותאם לצרכים הספציפיים שלכם וכמובן גם ליפה ואסתטי. אם אתם תוהים כיצד תעצבו את החללים הללו בצורה הטובה ביותר כחלל אחד, כדאי שתקראו את המאמר הבא.

כיצד תעצבו בדירה מקבלן סלון, מטבח ופינת אוכל?

כאשר רוכשים דירה מקבלן לרוב מקבלים אופציות בודדות לעיצוב, כאשר האופציות הללו לא תמיד יתאימו לרצונות או לצרכים שלכם ועל כן, במקרים מעין אלה כדאי מאוד לחשוב על עיצוב דירת קבלן עוד טרם בונים אותה, כך ניתן למעשה להוסיף ולשדרג את העיצוב ובד בבד אין צורך לשלם על עיצוב מחדש. גם דירות קבלן אשר מגיעות עם סלון, מטבח ופינת אוכל בחלל אחד, ניתן לעצב במגוון דרכים שונות ולהפוך את הדירה לפונקציונאלית בהתאם לצרכים האישיים שלכם ולטעם האישי שלכם. תהליך עיצוב סלון, מטבח ופינת אוכל בדירת קבלו יכול להיות ארוך והוא יכיל כמה שלבים:

ראשית כל, יש לבחור מעצבת פנים מומלצת ולקבוע איתה שיחת ייעוץ. בשיחה זאת תוכלו לקבל הצעת מחיר מפורטת מהמעצבת, כאשר מומלץ להגיע לפגישה איתה עם השרטוט של הדירה, עם הגדרת תקציב וכן עם השראות לעיצוב. המעצבת תציג בפניכם 2-3 תוכניות שונות להעמדה ותכנון של החלל. לאחר מכן עליכם לאשר את הסקיצה שאהבתם והמעצבת תגיש את התוכנית לקבלן וזאת בכדי לקבל ממנו אישור וכתב כמויות. מעצבת פנים תלווה אתכם ברכישת החומרים וזאת בהתאם ללוח הזמנים של הפרויקט שהיא קיבלה מהקבלן וכן בזמן שיפוץ הדירה היא תגיע לשטח בכל שלב בכדי לפקח ולפתור בעיות שונות. היא למעשה תהוו את אשת הקשר שלכם מול הקבלן. כמובן שהמעצבת תסייע לכם לבחור את הריהוט המתאים כחודש וחצי לפני קבלת המפתח לדירה ותסייע לכם לבצע סטיילינג לבית שהוא כולל אקססוריז ועוד.

עיצוב דירת קבלן עם חלל משותף- דרכים לעצב

ישנן כמה דרכים לעצב דירת קבלן עם חלל משותף, אך הדבר יהיה תלוי בסגנון העיצוב אשר אתם תבחרו כאשר ניתן לבחור בסגנון כפרי או מודרני, הדבר יהיה תלוי כמובן בתקציב אשר עומד על הפרק ובפרמטרים נוספים שיש לתת להם דגש. כמובן שמעצבת פנים תדע כיצד להתאים את סגנון העיצוב המדויק לחלל המשותף בהתאם לצרכים שלכם ולהעדפות שלכם והיא תבצע את עבודת התכנון בצורה המדויקת ביותר.

בכדי לעצב סלון, מטבח וחדר אוכל בחלל אחד בצורה הטובה ביותר, אשר תהפוך את ביתכם למעוצב באופן ייחודי ולפרקטי ביותר, יש לבחור מעצבת פנים מנוסה, מקצועית ומומלצת.

Share:

gf-travelguide

הישארו מעודכנים