?כיצד לבחור קבלן מצבות

October 09 2022doritr

 

מצבות עבור אנשים אהובים ויקרים שהלכו לעולמם משמשות בכדי להזכיר אותם למשך שנים רבות. על המצבה הנבחרת עבור אדם שהלך לעולמו להיות תואמת לאופן שבו האדם חי את חייו, לאישיותו הייחודית ועוד. בכדי שהמצבה תתאים לצרכים שלכם, לאופיו של האדם, לתקציב העומד על הפרק ועוד, יש לבחור קבלן מצבות מקצועי ומנוסה, שיסייע לכם בבחירת המצבה המדויקת ביותר בהתאם לכל פרמטר העומד על הפרק.

כיצד תבחרו קבלן מצבות?

אם אתם מחפשים קבלן מצבות בראשון לציון, הנה כמה פרמטרים שעליכם לבחון טרם אתם בוחרים בו:

ראשית כל, עליכם לבדוק מהו הניסיון שיש לקבלן המצבות בתחום זה. הניסיון מהווה פרמטר חשוב מאוד בכל הנוגע לבחירת קבלו מצבות, כאשר למצבה יש משמעות רבה עבורכם וכן אתם יודעים כי עליכם להשקיע במצבה לא מעט מבחינה כלכלית. בכדי להיות בטוחים שקבלן המצבות יבצע את עבודת בניית המצבה בדיוק כפי שנדרש ממנו, חשוב לבחור בקבלן מצבות שיש לו ניסיון רחב היקף בתחום זה. קבלן מעין זה ידע להפיק את המקסימום מסוגים שונים של אבנים, לבצע גימורים ברמה גבוהה וכן לשלב אלמנטים עיצוביים מיוחדים בהתאמה אישית וללא כל בעיה.

מבחר ומחיר

עוד פרמטרים שיש לבחון טרם בוחרים קבלן מצבות הוא המבחר שהוא מציע בתחום האבנים שמהם מייצרים את המצבה. חשוב לדעת כי ניתן למצוא כיום אבנים למצבה באיכויות שונות ובטווחי מחירים שונים ועל כן, כדאי מאוד שלקבלו המצבות שאתם עובדים איתו יהיה מבחר גדול של אבנים מהן תהיה לכם אפשרות לבחור בהתאם לסגנון המועדף עליכם וכמובן בהתאם לתקציב שאתם מקדישים עבור המצבה. המבחר הרחב צריך לבוא לידי ביטוי גם באספקטים אחרים לרבות אפשרויות העיצוב, הגימורים של המצבות, הגוונים של האבנים, הממדים, קווי המתאר, הצעות לכיתוב ועוד.

אם יצא לכם לבדוק כמה עולה מצבה, אתם בוודאי יודעים שמצבות דורשות השקעה כספית משמעותית והסכום שלהן יכול להגיע גם לאלפי שקלים ועל כן, חשוב מאוד לברר שקבלן המצבות מציע מחירים הוגנים עבור המצבות השונות וזאת בכדי שתוכלו להפיק את המקסימום מהתקציב שייעדתם עבור המצבה.

אופי שירות ואחראיות

עוד דבר שיש לקחת בחשבון כאשר מחפשים קבלן מצבות הוא אופי השירות שהוא מעניק. שירותים בפריסה ארצית יאפשרו לכם לעבוד עם כל קבלן שרק תרצו בלי שיהיה לכם צורך לבדוק האם הוא מציע שירות במיקום הגיאוגרפי הספציפי שלכם. מעבר לכך, קבלן המצבות חייב להבין כי מדובר על אנשים אבלים ולהיות סבלני איתם, אמפטי ורגיש.

גם אם המצבה שעיצבתם היא איכותית מאוד ועשויה מחומרי הגלם האיכותיים והטובים ביותר, לעיתים הזמן יעשה את שלו ותוכלו לראות בלאי של החומר ועל כן, כאשר אתם בוחרים קבלן מצבות וודאו כי הוא מציע אחראיות לפחות ל20 שנים על המצבה, כך תוכלו להיות רגועים ולדעת כי קיבלתם את ההחלטה הטובה ביותר.

 

Share:

gf-travelguide

הישארו מעודכנים