האטרקציות המובילות באיסלה מוחרס

October 21 2022doritr

האי הקסום הזה שוכן בים הקריבי ושייך למקסיקו. במרחק קטן מקנקון הפופולרית, נמצא אי בעל חופים לבנים ומיי טורקיז שילוו אותנו במראה היפיפה והייחודי שלהם גם שנים לאחר הביקור. עם היסטוריה מרשימה של בני המאיה והמקדשים המרהיבים שהקימו ותרבות מקומית מרתקת, אין ספק שביקור באיסלה מוחרס יהיה הדובדבן שבקצפת בביקור במקסיקו.

באיזו עונה שווה לבקר באיסלה מוחרס?

מזג האוויר הטרופי החם והלח נוכח לאורך השנה, אשר מתחלקת לעונה היבשה והעונה הרטובה. הטמפרטורה הממוצעת לרוב היא 27 מעלות צלזיוס. בין החודשים אוגוסט-אוקטובר נחווה את העונה הרטובה שנחשבת פחות מומלצת לטיול במקסיקו, מאחר ואטרקציות מים הן הבולטות ביותר באיסלה מוחרס. בין נובמבר ליולי חלה העונה היבשה והמומלצת יותר לביקור כששיא עונת התיירות יהיה בין נובמבר לינואר. חשוב להכיר את עונת ההוריקנים בחודשי יוני – נובמבר.

האטרקציות השוות ביותר באי

המים הצלולים המקיפים את האי איסלה מוחרס, הופכים אותו לעיירת חוף בה ספורט המים הוא האטרקציה המובילה. שנורקל, צלילה, כרישי לוויתן ומסעדות וברים שמתבלים את חיי הלילה באי – את כל אלו נמצא באי הקסום הזה.

חופים לבנים ומים כחולים במקסיקו

באי ניתן למצוא חופים רחבי ידיים אליהם הכניסה חופשית וחופים פרטיים המשויכים לאזורי המלונות. החוף הציבורי המוכר ביותר באי הוא חוף פלאיה נורטה בו ניתן גם לשחות. אווירה שמחה ומטיילים ותיירים רבים מגיעים אליו במיוחד בזכות הנוף הטרופי והמים הצלולים.

חוף נוסף ופרטי המומלץ לביקור בעלות הכוללת מיטת שיזוף ושמשיה הוא חוף גראפון. מומלץ לעשות שנורקל ולהיחשף לחיים שמתחת למים בחוף עם מים רדודים יחסית. פעילות מומלצת לכל המשפחה.

שחייה עם כרישי לוויתן

בחודשי הקיץ (יוני-ספטמבר) להקות של כרישי לוויתן מגיעות לאזור וזו ההזדמנות המושלמת לשחייה חווייתית ונטולת סיכונים. ניתן לצאת לסיורים ושייט מודרך, הכולל שחייה, שנורקל וארוחת צהריים.

צלילה

ענף הצלילה באי מפותח במיוחד ומושך אליו תיירים מכל העולם. לצד המוזיאון התת ימי שידגים כיצד יצירות אומנות תומכות גם בחיים שמתחת למים, ניחשף לריף אלמוגים, לשרידים של אוניה טרופה ולחיי הטבע הפראיים שמתחת למים. מומלץ לבחור באחת מהסוכנויות המציעות סיורי צלילה מודרכים בעומק של עד 15 מטרים מתחת לפני הים.

מסלול הליכה ושנורקל באי קונטוי

במרחק כמה קילומטרים מצפון לאיסלה מוחרס שבמקסיקו נמצא האי קונטוי הקטן. רחצה בחופים, שנורקל ומסלול הליכה קליל ונקודות תצפית מרהיבות – כל אלו יכולים להוות תוספת נעימה במיוחד לביקור במקסיקו.

להכיר את האי באופניים

ישנן מספר דרכים שניתן להתנייד בהן באי. ניתן לשכור עגלות גולף לטיול בין החופים ואפשר גם לשכור אופניים ולהגיע למקומות נוספים ומרוחקים יותר. בעלות מסוימת ניתן לשכור אופניים באחת מהחנויות הרבות שקמו לאותה מטרה. הכרות עם האי דרך רכיבה על אופניים מתאימה כמעט לכולם ותהווה חוויה מרתקת בפני עצמה.

Share:

gf-travelguide

הישארו מעודכנים